Успешни ученици

Понос сваке школе су ђаци који су током свог школовања остваривали одличан успех и примерно владање, учествовали на такмичењима и у најлепшем светлу представљали себе, школу, своје родитеље. Они су тиме заслужили „Вукову диплому“, диплому која се додељује за изузетан успех у учењу и владању.

ШКОЛСКА 2022/2023.

Наставничко веће је за носиоце Вукове дипломе именовало ученике:
-Матеја Милорадовић, 8/1
-Маја Пајкић, 8/1

За Ђака генерације одабран је ученик одељења 8/1 Матеја Милорадовић.

ШКОЛСКА 2021/2022.

Наставничко веће је за носиоце Вукове дипломе именовало ученике:
-Урош Сарић, 8/1
-Павле Тасић, 8/1

За носиоце посебних диплома именовани су ученици:
-Урош Сарић за биологију и историју,
-Невена Максимоски за физичко и здравствено васпитање
-Вељко Чолић за физичко и здравствено васпитање
-Марко Радуљевић за енглески језик

За Ђака генерације одабран је ученик одељења 8/1 Урош Сарић.

ШКОЛСКА 2020/2021.

Наставничко веће је за носиоце Вукове дипломе одабрало ученике:
-Марковић Урош
-Рајчић Лара

-Теодора Ђорђевић
-Сара Јенић
-Никола Перић
-Лазар Перић

За ђака генерације изабран је ученик одељења 8/1 из Тићевца, Урош Марковић.
Урош  се својим трудом и залагањем у својој генерацији посебно истакао. Већ од трећег разреда је освајао бројна места на општинским такмичењима из више предмета...

ШКОЛСКА 2019/2020.

Наставничко веће је донело одлуку да носилац Вукове дипломе буде Радуљевић Милица.

Носиоци посебних диплома су:
-за биологију: Радуљевић Милица, Лукић Александар, Матић Јована, Лазић Невена и Пајкић Александар
-за физичко васпитање: Савић Валентина

За ученика генерације предложена је и изабрана ученица VIII1 одељења Радуљевић Милица

ШКОЛСКА 2018/2019.

Наставничко веће је за носиоце Вукове дипломе школске 2018/19. изабрало следеће ученике:
-Машу Макевић
-Кристину Милорадовић
-Емилију Милошевић
-Катарину Обрадовић
-Огњена Радовановић
-Тијану Радовановић
-Душицу Ранковић

Посебну похвалу „Ђак генерације“ добила је ученица Емилија Милошевић.

У својој генерацији Емилија се својим радом и трудом, освојеним местима на такмичењима посебно истакла и заслужено понела титулу Ђака генер
ације
.
Њено представљање на републичкој смотри рецитатора Србије Песниче народа мог, у Ваљеву 17.05.2019. године, можете погледати на линку ОВДЕ.

ШКОЛСКА 2017/2018.

Наставничко веће је за носиоце Вукове дипломе школске 2017/18. изабрало следеће ученике:
  - Милицу Милосављевић 8/1
  - Иву Милосављевић 8/1
  - Тијану Милосављевић 8/1
  - Милицу Мишић 8/1
  - Николу Мишић 8/1
  - Јована Стокић 8/1
  - Ивану Чолић 8/1
  - Катарину Драгутиновић 8/2

Посебну похвалу „Ђак генерације“ добила је ученица Тијана Милосављевић.

Ова похвала се додељује ученику који је од првог до завршног разреда имао одличан успех и примерно владање, прикупио довољно бодова са разних такмичења, а најбитније од свега, имао коректан однос према осталим ученицима и наставницима. Према свим овим критеријумима Тијана је у потпуности заслужила ову похвалу. Од четвртог разреда она је остваривала запажене резултате на такмичењима. Тада је освојила треће место на окружном такмичењу из математике. Учествовала је и на Републичком такмичењу из рецитовања. Касније су се наставила такмичења из физике, биологије, историје. На окружним такмичењима из биологије заузимала је сваке године једно од прва три места. Највише успеха је имала на такмичењима из српског језика и језичке културе, на којима је све четири године заузимала неко од прва три места на окружним такмичењима, а у седмом и осмом разреду, када је то једино и било могуће, учествовала и на Републичком такмичењу. Оно што Тијану чини посебном нису само успеси на такмичњима, већ и њен однос према другарима и наставницима. Она је увек коректна, тиха, тачна. Чини се да у сваком тренутку мисли, промишља, закључује. Свом успеху се дискретно осмехне и крене даље у нова знања.

ШКОЛСКА 2016/17. година

Школске 2016/17. године Наставничко веће је за носиоце Вукове дипломе изабрало следеће ученице:
  - Милицу Чолић, ученицу 8/1
  - Јелену Перуцић, ученицу 8/2
За ђака генерације изабрана је Јелена Перуцић.

ШКОЛСКА 2015/16. ГОДИНА

Школске 2015/16. године Наставничко веће наше школе за носиоце Вукове дипломе изабрало је следеће ученике :
  - Милицу Пајкић   8/2
  - Ивану Живановић  8/2
  - Вељка Марјановића 8/1
  - Матију Зекићу  8/1
Својим посебним радом и трудом, постигнутим резултатима на такмичењима, нарочито се истакла ученица Милица Пајкић, те је проглашена ђаком генерације. Ученица је награђена пригодним поклонима од стране директора школе и локалне самоуправе.

ШКОЛСКА 2014/15. година

Носиоци Вукове дипломе за школску 2014/2015. су:
   - Александра Драган Милошевић, ученица VIII/1
   - Ђурђина Здравковић, ученица VIII/1
   - Драган Радивојевић, ученик VIII/1
 За ученика генерације изабран је Драган Радивојевић.

ШКОЛСКА 2013/14. ГОДИНА
Носиоци Вукове дипломе за школску 2013/14. су:
  - Анђела Андрејић, ученица VIII/2
  - Сања Драгутиновић, ученица VIII/2
  - Милан Ратић, ученик VIII/1
  - Стефан Стефановић, ученик VIII/1
  - Немања Павловић, ученик VIII/1
  - Кристина Стокић, ученица VIII/1
За ученицу генерације изабрана је Анђела Андрејић.