Такмичења

Понос сваке школе су ђаци који постигну посебне резултате на такмичењима и одржавају одличан успех током читавог школовања. Наши ученици сваке године учествују на различитим такмичењима и постижу завидне резултате...


Школска 2019/2020.

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

МАТЕМАТИКА
Трећи разред: Милош Томић, 2. место
Пети разред: Теодора Матић, 1. место; Матеја Милорадовић, 2. место
Шести разред: Урош Сарић, 2. место

Седми разред: Марковић Урош, 1. место

ФИЗИКА
Шести разред: Урош Сарић, 3. место

БИОЛОГИЈА
Седми разред: Лара Рајчић
, 1. место; Теодора Ђорђевић 2. место
Осми разред:Александар Пајкић. 1. место; Милица Радуљевић, 3. место; Александар Лукић, 3. место

ХЕМИЈА
Седми разред: 
Марковић Урош, 3. место

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК
Осми разред: 
Милица Радуљевић, 2. место (без ранга)

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА
Осми разред: 
Сара Ћирић, 1. место



Регионална такмичења нису одржана због проглашења ванредног стања 15.03.2020.


Школска 2018/2019.

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

СРПСКИ ЈЕЗИК
Пети разред: Сарић Урош, 3. место
Шести разред: Марковић Урош, 3. место
Седми разред: Лазић Невена, 2. место ;  Радуљевић Милица, 3. место
Осми разред: Обрадовић Катарина и Радовановић Тијана, 1. место ; Милошевић Емилија, 2. место ; Макевић Маша, 3. место

МАТЕМАТИКА
Пети разред: Лазић Кристина, 2. место
Шести разред: Марковић Урош, 2. место
Седми разред: Митровић Душан, 1. место
Осми разред: Милорадовић Кристина, 1. место

ИСТОРИЈА
Пети разред: Сарић Урош, 1. место;  Тасић Павле, 2. место
Шести разред: Митровић Марија, 3. место
Седми разред: Радуљевић Милица, 1. место
Осми разред: Милорадовић Кристина, 3. место

БИОЛОГИЈА
Седми разред: Матић Јована, 3. место; Радуљевић Милица, 4. место
Осми разред: Милорадовић Кристина и Милошевић Емилија, 1. место

ФИЗИКА
Шести разред: Перић Лазар, 2. место; Перић Никола, 3. место
Седми разред: Радуљевић Милица, 1. место

ХЕМИЈА
Седми разред: Пајкић Александар, 1. место
Осми разред: Милошевић Емилија, 1. место ; Милорадовић Кристина, 3. место

ГЕОГРАФИЈА
Осми разред: Шћепановић Матија, 1. место;  Макевић Маша, 2. место; Милошевић Емилија, 3. место ; Милорадовић Кристина, 4. место

Т и О
Осми разред: Радовановић Огњен, 1. место

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК
Осми разред: Цвејић Анастасија, 2. место ; Макевић Маша, 3. место

ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК
Осми разред: Макевић Маша, 1. место, 3 ранг ; Ранковић Душица, 3. место


ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

СРПСКИ ЈЕЗИК
Осми разред: Обрадовић Катарина и Радовановић Тијана, учешће

МАТЕМАТИКА
Седми разред: Митровић Душан, учешће

БИОЛОГИЈА
Седми разред: Матић Јована, Радуљевић Милица, учешће
Осми разред: Милошевић Емилија, Милорадовић Кристина, учешће

ХЕМИЈА
Седми разред: Пајкић Александар, учешће

ГЕОГРАФИЈА
Осми разред: Макевић Маша, Шћепановић Матија, 3. место


МИСЛИША
Учешће: 38 ученика од петог до осмог разреда

СМОТРА РЕЦИТАТОРА

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ: 
       Млађи узраст: 1. место Матеја Милорадовић (4)
       Средњи узраст: 1.место
 Кристина Милорадовић (8), 3. место Емилија Милошевић (8), 4. место Урош Сарић (5)
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ:
       Млађи узраст: учешће Матеја Милорадовић (4)
       Средњи разреди:
1. место Емилија Милошевић (8), учешће Урош Сарић (5) и Кристина Милорадовић (8)
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ:
       Средњи узраст: учешће Емилија Милошевић (8)


 

СЈАЈ У ОКУ - Божевац
 
 2. место - Ранковић Душица 8/2, Радовановић Тијана 8/1, Милошевић Емилија 8/1.

 


Школска 2017/2018.

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ
СРПСКИ ЈЕЗИК:  ШЕСТИ РАЗРЕД - 2. место Милица Радуљевић
СЕДМИ РАЗРЕД - 1. место Емилија Милошевић, 2. место Катарина Обрадовић, 3. место Маша Макевић
ОСМИ РАЗРЕД - 2. место Милица Мишић
МАТЕМАТИКА: ЧЕТВРТИ РАЗРЕД - 3. место Павле Тасић

  ПЕТИ РАЗРЕД - 3. место Урош Марковић
ШЕСТИ РАЗРЕД - 1. место Душан Митровић (једини такмичар)
СЕДМИ РАЗРЕД - 1. место Вељко Милосављевић,  2. место Емилија Милошевић
ОСМИ РАЗРЕД - 1. место Никола Мишић (једини такмичар)
ИСТОРИЈА:  ШЕСТИ РАЗРЕД2. место Милица Радуљевић
СЕДМИ РАЗРЕД - 2. место Кристина Милорадовић, 3. место  Емилија Милошевић
ОСМИ РАЗРЕД - 1. место Јован Стокић, 2. место Дамир Пауновић
ГЕОГРАФИЈА: СЕДМИ РАЗРЕД - 1. место Кристина Милорадовић, 3. место Маша Макевић
ОСМИ РАЗРЕД - 1. место Милица Мишић, 2. место Катарина Драгутиновић, 3. место Ивана Чолић
БИОЛОГИЈА: ПЕТИ РАЗРЕД - 3. место Урош Марковић
ШЕСТИ РАЗРЕД - 1. место Александар Пајкић, 2. место Невена Лазић
СЕДМИ РАЗРЕД - 1. место Катарина Обрадовић, 2. место Емилија Милошевић, 3. место Кристина Милорадовић
ОСМИ РАЗРЕД - 1. место Тијана Милосављевић, 3. место Никола Мишић
ФИЗИКА: СЕДМИ РАЗРЕД - 1. место Вељко Милосављевић
ХЕМИЈА: СЕДМИ РАЗРЕД - 1. место Емилија Милошевић, 3. место Вељко Милосављевић
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК: ОСМИ РАЗРЕД - 1. место Јован Стокић, 3. место Никола Мишић
ТиО: СЕДМИ РАЗРЕД - 2. место Огњен Радовановић


ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ
СРПСКИ ЈЕЗИК: СЕДМИ РАЗРЕД - учешће Емилија Милошевић
                              ОСМИ РАЗРЕД - 2. место Тијана Милосављевић
МАТЕМАТИКА: ЧЕТВРТИ РАЗРЕД - учешће Павле Тасић

ФИЗИКА: СЕДМИ РАЗРЕД - учешће Вељко Милосављевић
ГЕОГРАФИЈА: СЕДМИ РАЗРЕД: учешће Кристина Милорадовић
БИОЛОГИЈА: ПЕТИ РАЗРЕД - учешће Урош Марковић
ШЕСТИ РАЗРЕД - учешће Александар Пајкић и Невена Лазић
СЕДМИ РАЗРЕД - учешће Емилија Милошевић и Кристина Милосављевић
ОСМИ РАЗРЕД - учешће Тијана Милосављевић и Никола Мишић
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК: ОСМИ РАЗРЕД - 3. место Никола Мишић и Јован Стокић


РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ
СРПСКИ ЈЕЗИК: ОСМИ РАЗРЕД - учешће Тијана Милосављевић
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК: ОСМИ РАЗРЕД - учешће Јован Стокић и Никола Мишић
ЖЕНСКА ФУДБАЛСКА ЕКИПА: 8. место у Пироту - Драгутиновић Катарина 8/2, Ђорђевић Милица 7/3, Јенић Сара 5/2, Милосављевић Милица 8/1, Лазић Анђела 8/1, Стефановић Јелена 8/1, Марковић Аница 8/1, Јенић Јована 8/1, Савић Валентина 6/1.
МУШКА ФУДБАЛСКА ЕКИПА: 5. место у Пироту: Рајић Александар 8/2, Ђорђевић Стефан 7/3, Младеновић Драган 7/3, Станисављевић Никола 8/1, Николић Милан 8/1, Радовановић Данило 7/1, Перић Никола 6/1.


СМОТРА РЕЦИТАТОРА
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ:
       Млађи узраст: 1. место Анђела Стојадиновић (4), 2. место Матеја Милорадовић (3), 3. место Сандра Јенић (4)
       Старији узраст: 1. место Тијана Милосављевић (8),2. место Катарина Обрадовић (7),  3. место Емилија Милошевић (7)
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ:
       Млађи узраст: учешће Матеја Милорадовић, Анђела Стојадиновић и Сандра Јенић
       Старији разреди: учешће Емилија Милошевић и Тијана Милосављевић


МИСЛИША
Учешће: ТРЕЋИ РАЗРЕД: Михајло Илић, Маја Пајкић
               ЧЕТВРТИ РАЗРЕД: Горан Благојевић, Невена Максимовски


СЈАЈ У ОКУ - Божевац
Млађи разреди: 3. место - Алексић Елена (3/1), Вујчић Јован (3/1), Милорадовић Матеја (3/1), Стевић Урош (3/1), Цвејић Михајло (3/1)
Старији разреди: 1. место - Ранковић Душица 7/2, Радовановић Тијана 7/1, Милошевић Емилија 7/1, Милосављевић Тијана 8/1.

 


Школска 2016/2017.

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ
СРПСКИ ЈЕЗИК: ПЕТИ РАЗРЕД - 1. место Милица Радуљевић, 2. место Валентина Савић;
                             ШЕСТИ РАЗРЕД - 1. место Емилија Милошевић, 2. место Катарина Обрадовић, 3. место Маша Макевић;
                             СЕДМИ РАЗРЕД - 1. место Тијана Милосављевић,  2. место Ива Милосављевић, 3. место Ивана Чолић;
                             ОСМИ РАЗРЕД - 2. место Милица Чолић, 3. место Јелена Перуцић.
МАТЕМАТИКА:  ТРЕЋИ РАЗРЕД - 3. место Павле Тасић.
                            ЧЕТВРТИ РАЗРЕД - 1. место Урош Марковић.
                            ШЕСТИ РАЗРЕД - 1. место Вељко Милосављевић.
ИСТОРИЈА:  ШЕСТИ РАЗРЕД - 1. место Емилија Милошевић, 2. место Кристина Милорадовић, 3. место Тијана Радовановић;
                      СЕДМИ РАЗРЕД - 1. место Милица Милосављевић, 2. место Никола Мишић, 3. место Дамир Пауновић.
ГЕОГРАФИЈА: СЕДМИ РАЗРЕД - 1. место Никола Мишић, 2. место Милица Мишић, 3. место Ивана Чолић.
                          ОСМИ РАЗРЕД - 1. место Ивана Стефановић,  2. место Јелена Перуцић, 3. место Дарко Радуљевић.
ФИЗИКА: ШЕСТИ РАЗРЕД - 1. место Вељко Милосављевић, 2. место Тијана Радовановић, 3. место Емилија Милошевић;
                 СЕДМИ РАЗРЕД - 1. место Тијана Милосављевић. 
ХЕМИЈА: СЕДМИ РАЗРЕД - 1. место Никола Мишић.
БИОЛОГИЈА:  ШЕСТИ РАЗРЕД - 1. место Емилија Милошевић, 3. место Кристина Милорадовић;
                         СЕДМИ РАЗРЕД - 1. место Тијана Милосављевић,  2. место Милица Мишић;
                         ОСМИ РАЗРЕД - 2. место Милица Чолић.
ТИО: ШЕСТИ РАЗРЕД - 2. место Огњен Радовановић.
ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК: ОСМИ РАЗРЕД - 1. место Јелена Перуцић.


ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ
ПЕТИ РАЗРЕД:    СРПСКИ ЈЕЗИК - Милица Радуљевић, учешће
ШЕСТИ РАЗРЕД:ТИО - Огњен Радовановић, учешће
                              БИОЛОГИЈА - Кристина Милорадовић и Емилија Милошевић, учешће
                              СРПСКИ ЈЕЗИК - Маша Макевић, Емилија Милосављевић и Катарина Обрадовић, учешће
                              МАТЕМАТИКА - Вељко Милосављевић, учешће
                              ФИЗИКА - Вељко Милосављевић, учешће
СЕДМИ РАЗРЕД: БИОЛОГИЈА - Тијана Милосављевић и Милица Мишић, учешће
                              ФИЗИКА - Тијана Милосављевић, учешће
                              ГЕОГРАФИЈА - Никола Мишић, учешће
                              ХЕМИЈА - Никола Мишић, учешће
                              СРПСКИ ЈЕЗИК -  Тијана Милосављевић, 1. место


РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ
СРПСКИ ЈЕЗИК: Тијана Милосављевић (седми разред) 5. место.
                                  
СМОТРА РЕЦИТАТОРА
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ: 3. место Анђела Стојадиновић (3), 4. место Марко Радуљевић (3), 4. место Никола Перић (5), 1. место Емилија Милошевић (6), 2. место Тијана Милосављевић (7).
ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ: учешће - Анђела Стојадиновић (3), Марко Радуљевић (3), Никола Перић (5), Емилија Милошевић (6) и Тијана Милосављевић (7).


ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ "МАЛИ ПЈЕР"
за најбољу дечју карикатуру: 1. место Тијана Милосављевић, 3. место Јован Стокић.

 


Школска 2015/2016.

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ
СРПСКИ ЈЕЗИК:ПЕТИ РАЗРЕД - 1. место Катарина Обрадовић, 2. место Емилија Милошевић, 3.место Анђела Ристић и Вењко Милосављевић;
                            ШЕСТИ РАЗРЕД - 1. место Тијана Милосављевић, 2. место Милица Милосављевић, 3. место Ива Милосављевић;
                            СЕДМИ РАЗРЕД - 2. емсто Јелена Перуцић, 3. место Милица Чолић;
                            ОСМИ РАЗРЕД - 3. место Милица Пајкић и Вељко Марјановић.
МАТЕМАТИКА: ТРЕЋИ РАЗРЕД - 2. место Урош Марковић и Теодора Ђорђевић;
                           ЧЕТВРТИ РАЗРЕД - 2.место Душан Митровић, 3. место Милица Радуљевић;
                           ПЕТИ РАЗРЕД - 2. место Вењко Милосавњевић;
                           ШЕСТИ РАЗРЕД - 1.место Никола Мишић;
                          ОСМИ РАЗРЕД -1. место Милица Пајкић.
ИСТОРИЈА: ПЕТИ РАЗРЕД -1. место Емилија Милошевић, 3. место Анђела Ристић;
                      ШЕСТИ РАЗРЕД - 1. место Ивана Чолић; 3. место Тијана Милосављевић;
                      СЕДМИ РАЗРЕД - 2. место Јелена Перуцић;
                      ОСМИ РАЗРЕД - 3. место Матија Зекић.
БИОЛОГИЈА: ПЕТИ РАЗРЕД - 1. место Маша Макевић, 3. место Емилија Милошевић;
                        ШЕСТИ РАЗРЕД - 1. место Тијана Милосављевић3. место Анастасија Рурландер;
                        СЕДМИ РАЗРЕД - 3. место Милица Чолић;
                        ОСМИ РАЗРЕД - 3. место Ивана Живановић
ГЕОГРАФИЈА: СЕДМИ РАЗРЕД - 1. место Ивана Стефановић, 2. место Јелена Перуцић, 3. место Дарко Радуљевић;
                          ОСМИ РАЗРЕД - 1. место Милица Пајкић, 2. место Ивана Живановић, 3. место Никола Ранковић.
ХЕМИЈА: СЕДМИ РАЗРЕД - 2. место Јелена Перуцић, 3. место Ивана Стефановић; 
                 ОСМИ РАЗРЕД - 3. место Марија Лазић.
ФИЗИКА: ШЕСТИ РАЗРЕД -3. место Тијана Милосављевић.
ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК: ОСМИ РАЗРЕД -1. место Каја Ђорђевић, 2. место Милица Пајкић.
ТИО: ШЕСТИ РАЗРЕД - 1. место Никола Мишић.


ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ
СРПСКИ ЈЕЗИК: ШЕСТИ РАЗРЕД - 2. место Тијана Милосављевић.
МАТЕМАТИКА: ЧЕТВРТИ РАЗРЕД - 1. место Душан Митровић.
БИОЛОГИЈА: ПЕТИ РАЗРЕД - 1. место Емилија Милошевић, 2. место Маша Макевић;
                        ШЕСТИ РАЗРЕД - 1. место Тијана Милосављевић;
                        СЕДМИ РАЗРЕД - 2. место Милица Чолић, 3. место Милош Рајковић.


СМОТРА РЕЦИТАТОРА
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ: 2. место Анастасија Стокић, 3. место Никола Перић (4);  1. место Емилија Милошевић (5); 3. место Тијана Милосављевић (6);
 Ови ученици су учествовали и на окружном такмичењу у Жагубици.                                               

 


Школска 2014/2015

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ
СРПСКИ ЈЕЗИК:  1. место: Драган Радивојевић (8), Тијана Милосављевић (5); 2. место: Никола Раденковић (8), Милица Мишић (5), Јована Иштван;  3. место: Ивана Чолић (5), Милена Милорадовић (7), Марко Рајић (8)
ХЕМИЈА: 1. место: Никола Раденковић (8); 3. место: Ђурђина Здравковић (8)
ИСТОРИЈА: 1. место: Никола Мишић (5), Матија Зекић (8); 2. место: Игор Деспот (5), Јелена Перуцић (6), Ивана Живановић(7), Анђела Савић(8),  Ана Ђорђевић (8);  3. место: Јован Стокић (5), Милица Пајкић (7), Драган Радивојевић (8)
ГЕОГРАФИЈА:  1. место: Милица Пајкић (7), Милица Н. Траиловић (8); 2. место: Ана Ђорђевић (8);  3. место: Матија Зекић (7), Александра (Драган) Милошевић (8)
БИОЛОГИЈА:  1. место: Тијана Милосављевић (5); 2. место: Јован Стокић; 3. место: Никола Раденковић (8), Милица Пајкић (7), Милош Рајковић (6)
МАТЕМАТИКА: 1. место: Вељко Милосављевић (4), Тијана Милосављевић (5); 2. место: Емилија Милошевић (4); 3. место: Јован Стокић (5), Катарина Обрадовић (4)
ТИО: 1. место: Никола Мишић (5),Милица Пајкић (7), Милош Рајковић (6); 3. место: Јован Стокић(5) 
ЕНГЛЕСКИ: 2. место: Драган Радивојевић (8); 3. место: Наталија Радуљевић (8)


ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ
На окружним такмичењима учествовали су следећи ученици:
Тијана Милосављевић (5) – друго место (српски језик) и друго место (биологија); Никола Мишић (5) – треће место (ТИО); Милица Пајкић (7) – друго место (географија)

Милица Пајкић, ученица седмог разреда, учествовала је на
Републичком такмичењу из географије.

Такмичење из рецитовања
На општинском такмичењу из рецитовања одржаном Жабарима, ученици наше школе постигли су следећи пласман:
четврти разред – Маша Макевић (прво место)                                                          
трећи разред – Јована Матић (треће место), Анастасиа Стокић (четврто место)
пети разред – Тијана Милосављевић (друго место), Јелена Стефановић (треће место)
осми разред – Душан Марковић (четврто место)
Ови ученици су учествовали на Окружном такмичењу у Жагубици, на коме је Анастасиа Стокић заузела треће место.