Школски одбор

Орган управљања у школи је ШКОЛСКИ ОДБОР и он одлучује о свим важним питањима у вези рада школе.
Школски одбор има девет чланова, укључујући и председника и чине га по три представника запослених, родитеља и јединице локалне самоуправе. Мандат органа управљања траје четири године, а његове надлежности су  прописане  Законом.

11.07. 2022. конституисан је Школски одбор у саставу:
Даниловић Ивана
Радојевић Милица
Милановић Лидија
Нацковић Ивана
Бездењешњи Ивана
Рашковић Саша
Ђорђевић славиша
Чолић Иван и
Обрадовић Бранко .

На седници Скупштине општине Жабари, одржаној 29.6.2022. године, за чланове Школског одбора Основне школе „Херој Роса Трифуновић“ из Александровца именовани су:
-Лидија Милановић, Ивана Даниловић, Милица Радојковић ( из реда запослених),
-Саша Рашковић, Ивана Нацковић, Ивана Бездењешњи (испред савета родитеља),
-Бранко Обрадовић, Иван Чолић и Славиша Ђорђевић ( испред локалне самоуправе).

У току школске 2019/20. године Школски одбор је на основу Пословника о свом раду одржао 11 седница. На својим седницама разматрао је питања из своје надлежности предвиђене Законом о основама система образовања и васпитања и Статутом школе.

У току школске 2018/19. године Школски одбор је на основу Пословника о свом раду одржао 9 седница на којима је разматрао је питања из своје надлежности предвиђене Законом о основама система образовања и васпитања и Статутом школе.

Чланови Школског одбора ОШ "Херој Роса Трифуновић" Александровац, од марта 2019. године су:

• Недељковић Виолета
  • Томић Татјана
  • Ивановић Ана
  • Миленковић Саша
  • Јованчевић Никола
  • Ђорђевић Славиша

У току школске 2017/2018. године Школски одбор је на основу Пословника о свом раду одржао 11 седница. На својим седницама разматрао је питања из своје надлежности предвиђене Законом о основама система образовања и васпитања и Статутом школе.

Чланови Школског одбора ОШ "Херој Роса Трифуновић" Александровац, од јуна 2018. године су:
  • Ђурић Ерол
  • Томић Татјана
  • Ивановић Ана
  • Миленковић Саша
  • Јованчевић Никола
  • Ђорђевић Славиша

Чланови Школског одбора ОШ "Херој Роса Трифуновић" Александровац, до јуна 2018. године:
  • Младеновић Нада
  • Андрејић Марина