Дани Војислава Илића Млађег

Датум: 04. Oktobar 2019 17:00 Категорија: Новости

У оквиру манифестације "Воји у част", која се сваке године традиционално одржава  у Ореовици, родном месту песника Војислава Илића Млађег, ученици наше школе учествовали су на литерарном конкурсу на тему Шта знаш о Војиславу Илићу Млађем
Треће место заузела је ученица петог разреда Теодора Јанковић, друго  Александра Гесић, ученица осмог разреда, док је победник конкурса Матеја Милорадовић, такође ученик петог разреда.

Центар за културу из Жабара је овим поводом организовао ликовни конкурс на тему Војислав Илић Млађи. Ученик трећег разреда наше школе из Полатне, Миљан Станковић, је добио прву награду за ликовни рад.

Ученици наше школе из Ореовице су учествовали у свечаној академији...

Поводом исте манифестације, у Ореовици је у Дому културе 4.10.2019. године, за предшколце и ученике од првог до четвртог разреда одржана представа "Аска и вук" .