ОБАВЕШТЕЊЕ

Датум: 14. Mart 2021 10:50 Категорија: Новости

Имајући у виду тренутну епидемиолошку ситуацију у Републици Србији, у складу са препорукама Кризног штаба од 12. марта 2021. године, донета је одлука да се, у седмици од 15. до 19. марта 2021. године, за све разреде другог циклуса (V-VIII) основне школе, настава организује путем наставе на даљину.
За ученике првог циклуса, од I до IV разреда, настава се организује свакодневно у школи кроз непосредан образовно-васпитни рад.
Образовно-васпитни рад путем наставе на даљину реализује се на основу распореда  часова за свако одељење, у реалном времену, путем изабраног система за управљање учењем, коришћењем савремене информационо-комуникационе технологије, обезбеђујући остваривање прописаних циљева, исхода и стандарда постигнућа.
Као и до сада, обезбеђено је емитовање часова наставе путем Јавног медијског сервиса РТС и платформе РТС Планета.

ОБАВЕШТЕЊЕ