Завршна свечаност и изложба дечијих радова

Датум: 01. Jun 2023 15:24 Категорија: Новости

У нашој школи је у уторак, 30.5.2023. године, поводом завршетка радионица под називом „Школа народне уметности“  по пројекту „Плава птица“  у организацији „Кола српских сестара“ Пожаревац , одржана завршна свечаност доделе диплома полазницима ове школе. Ученици четвртих разреда наше школе у предходне две недеље имали су радионице веза на белом платну, радионицу шивења дугмади и израде „шеширића“. Посетиоци су имали прилику да чују основне податке о овој организацији, након чега су ученици добили дипломе. Организована је и пригодна приредба народних песама и рецитација као и послужење у духу народне традиције ( погача и со, ванилице). Захваљујемо се чланицама „Кола српских сестара“ што смо имали част да будемо део овог њиховог пројекта.

Више фотографија са налази у прилогу ОВДЕ.