Поделила сведочанства осмацима

Датум: 28. Jun 2023 20:19 Категорија: Новости

Драги наши осмаци,
Срећан вам пут у неке нове победе, авантуре сузе и смех!
Уз искрен осмех и са понеком сузом на крајичку ока испратили смо још једну генерацију ученика. Одељењске старешине Милица Радојевић и Славица Павловић заједно са директорком школе Славицом Којић и осталим наставницима данас су се поздравиле са својим ученицима. Поносно су поделиле сведочанства и испратиле их у неки нови, другачији свет.
Директорка се обратила искреним и топлим речима и пожелела свима да пажљиво и срцем бирају свој пут, циљ, своје будуће занимање јер је веома важно да се баве оним што заиста воле како би постали срећни, задовољни и успешни људи. Пожелела им је да не забораве да, пре свега, буду добри људи као што су сада добра деца; да увек имају циљ који ће им помоћи да сваког дана буду бољи од себе; да се не упоређују ни са ким другим осим са собом. Важно је да на свом путу буду храбри и истрајни у свему.
Драги, осмаци, било је задовољство учествовати у једном делу вашег живота, одрастања, школовања, надамо се да сте добили добру основу за ваш наредни корак.
Желимо вам сву срећу!