Спортски дан

Датум: 19. Septembar 2023 18:48 Категорија: Летопис

Поводом дана школе ОШ "Херој Роса Трифуновић", традиционално је организован спортски дан у нашој централној школи.
Такмичење је одржано у футсалу (за ученике) и одбојци (за ученице). Догађај су нам увеличали ученици ОШ "Дуде Јовић" из Жабара (футсал и одбојка) и ОШ "Милош Савић" из Лучице (футсал).
Постигнути су следећи резултати:
ОДБОЈКА: ОШ "Херој Роса Трифуновић"- ОШ "Дуде Јовић" 2:1 (у сетовима)!
Победник турнира је ОШ "Херој Роса Трифуновић";

ФУТСАЛ: жребом је одлучено да победничка екипа из првог меча у финалу игра са ОШ "Херој Роса Трифуновић"! У првој утакмици су ученици ОШ "Дуде Јовић" били боље од другара из Лучице и победили са 3: 2! Финале: ОШ "Херој Роса Трифуновић"- ОШ "Дуде Јовић" 1:3!
Победник турнира у футсалу је ОШ "Дуде Јовић" (Жабари)!

Подељене су захвалнице за учешће на турниру!
Добра атмосфера, дружење, пуне трибине и промоција спорта су нам биле приоритет! Хвала школама из Жабара и Лучице што су нам увеличале овај, важан дан за нашу школ
у и развој спортског духа!