Фудбалски турнир

Датум: 12. April 2016 19:51 Категорија: Новости

У петак 8.4.2016. године у школи у Александровцу одржан је фудбалски турнир под називом "Сусрет школа".
На турниру су учествовале четири екипе: ОШ "Дуде Јовић" Жабари, ОШ "Мирослав Букумировић Букум" Шетоње, ОШ "Милош Савић" Лучица и ОШ "Херој Роса Трифуновић" Александровац. Побеник турнира је екипа домаћина која је у финалу била боља од екипе ОШ "Милош Савић" Лучица.
У мечу који је одигран за треће место екипа ОШ "Мирослав Букумировић Букум" из Шетоња била је боља од екипе ОШ "Дуде Јовић" Жабари.
За најбољег играча турнира проглашен је Лазар Јунић, играч екипе ОШ "Милош Савић" из Лучице, док је за најбољег голмана изабран Стефан Стефановић, играч екипе ОШ "Херој Роса Трифуновић" из Александровца који су овом приликом добили пригодне награде.
Капитенима екипа освајача прва три места додељени су пехари.
У ревијалном делу турнира одиграна је утакмица женских екипа ОШ "Херој Роса Трифуновић" Александровац и ОШ "Вукајло Кукаљ" Влашки До у којој су побе
ду однеле ученице школе домаћина.