Дани франкофоније

Датум: 30. Mart 2024 07:17 Категорија: Новости

У нашој школи је последње недеље марта обележен месец Франкофоније. Програм са ученицима је припремљен у Александровцу, Влашком Долу и Ореовици...

Ореовица:
Ученици наше школе у Ореовици су прославили месец Франкофоније. Свечаност су организовале наставница француског језика Сања Витковић и учетељице Марија Којић, Данијела Стојадиновић и Ивана Милојевић Белкић. Велику подршку пружили су родитељи ученика који су припремили француске ђаконије које су деца дегустирала. Хвала родитељим на несебичном доприносу.

Александровац:

Више фотографија из Александровца се налази у албуму ОВДЕ.

Влашки До:

Поводом обележавања месеца Франкофоније, у школи у Влашком Долу ученици су са наставницом француског језика Сањом Витковић и својим учетељицама Маријом Јоцић и Данијелом Радовновић, организовали приредбу којој су присуствовали и родитељи ученика. Ученици су изразили велико интересовање за француску културу и гастрономију. Сви присутни могли су да дегустирају француске ђаконије.