Почетак школске године

Датум: 01. Septembar 2023 19:34 Категорија: Новости

Интонирањем химне започела нова школска година. Ученицима је прво прочитано писмо Министра просвете, а затим их је поздравила директорка школе, Славица Којић, и пожелела им срећан почетак и много успеха у овој години. Срећно, драги ђаци!!!

Александровац:

Влашки До:

Влашки До - пријем првака:

Тићевац:
Школска 2023/2024. година у нашој школи је богатија за још једног ђака првака, Александра Најдића из Тићевца, кога учитељица Марија Ђурић дочекује слоганом: "У први разред званично крећемо, новим стазама смело полећемо!”

Награђени најбољи ученици

Датум: 07. Jul 2023 22:01 Категорија: Новости

Председник општине Жабари, Јован Лукић наградио је најбоље ученике основних школа са територије општине. Свечани пријем организован је 7.7.2023. године за вуковце, њихове наставнике и родитеље. Најбољи ученици, ђаци генерације, награђени су лаптопом.

Наши прваци

Датум: 28. Jun 2023 20:53 Категорија: Новости

Ученици првог разреда у Александровцу су 28.6.2023. године свечано обележили крај своје прве школске године. Свим ученицима желимо срећан распуст.

Истакнути ученици школе

Датум: 28. Jun 2023 20:30 Категорија: Новости

Истакнути ученици -
Желимо свим ученицима да честитамо на оствареним успесима, али морамо да похвалимо ученике који су носиоци Доситејевих диплома, која се додељује за посебан труд и остварене резултате из одређених предмета, а нарочито истичемо носиоце Вукових диплома Мају Пајкић и Матеју Милорадовића.
Све похвале за нашег ученика генерације Матеју Милорадовића! Ученик генерације није само ученик са свим петицама и дипломама са такмичења, чиме он може да се похвали, већ и ученик који својим и знањем и васпитањем, интересовањима и односом према себи, другарима, наставницима и школи даје добар и прави пример осталима. По свему овоме, Матеја заслужује да буде ђак генерације и пример будућим генерацијама.
Честитамо!!!

Поделила сведочанства осмацима

Датум: 28. Jun 2023 20:19 Категорија: Новости

Драги наши осмаци,
Срећан вам пут у неке нове победе, авантуре сузе и смех!
Уз искрен осмех и са понеком сузом на крајичку ока испратили смо још једну генерацију ученика. Одељењске старешине Милица Радојевић и Славица Павловић заједно са директорком школе Славицом Којић и осталим наставницима данас су се поздравиле са својим ученицима. Поносно су поделиле сведочанства и испратиле их у неки нови, другачији свет.
Директорка се обратила искреним и топлим речима и пожелела свима да пажљиво и срцем бирају свој пут, циљ, своје будуће занимање јер је веома важно да се баве оним што заиста воле како би постали срећни, задовољни и успешни људи. Пожелела им је да не забораве да, пре свега, буду добри људи као што су сада добра деца; да увек имају циљ који ће им помоћи да сваког дана буду бољи од себе; да се не упоређују ни са ким другим осим са собом. Важно је да на свом путу буду храбри и истрајни у свему.
Драги, осмаци, било је задовољство учествовати у једном делу вашег живота, одрастања, школовања, надамо се да сте добили добру основу за ваш наредни корак.
Желимо вам сву срећу!

Завршетак школске године

Датум: 20. Jun 2023 15:56 Категорија: Новости

Крај трећег разреда и мала журкица у природи другара из Влашког Дола.

Завршна приредба предшколаца

Датум: 20. Jun 2023 15:54 Категорија: Новости

Завршна приредба предшколаца у Влашком Долу.

Завршне приредбе четвртака

Датум: 20. Jun 2023 15:35 Категорија: Новости

У понедељак, 19.6.2023. године одржане су завршне приредбе ученика четвртог разреда, у Александровцу и Влашком Долу.

У Александровацу ученици су извели драмски текст под називом "Ах, та љубав" Тоде Николетића. Захваљујемо се свима који су ову малу свечаност увеличали својим присуством.

У Влашкoм Долу ученици су изели представу "Аска и вук".

Тићевац

Сајам науке у Александровцу

Датум: 07. Jun 2023 19:21 Категорија: Новости

Сајам науке у Александровцу, 7.6.2023. године. На сајму су учествовали ученици предметне наставе заједно са својим менторима. На сајму науке ученици су имали прилику да прикажу огледе из биологије, хемије, физике, математике, историје и георафије.
Више фотографија са одржаног сајма науке у Александровцу се налази у прилогу ОВДЕ.

Наши осмаци

Датум: 07. Jun 2023 19:08 Категорија: Новости