Светски дан здравља

Датум: 07. April 2023 18:55 Категорија: Новости

Поводом Светског дана здравља здравствени радник, Слађана Станојевић, одржала је интерактивно предавање ученицима од првог до четвртог разреда на тему здравља.

Засадимо дрво

Датум: 01. April 2023 17:42 Категорија: Новости

У оквиру пројекта "Засади дрво" ученици првог разреда у Александровцу, засадили су саднице белог бора. Имали су помоћ другарица другог разреда. Трудимо се да заједно очувамо природу и своју околину.

Март - месец српског језика

Датум: 29. Mart 2023 17:47 Категорија: Новости

Ученици петог разреда су током марта месеца истраживали и проналазили најлепше речи свог језика према мишљењу својих другара и објединили све на заједничком хамеру.

Ученици 7. разреда бавили су се фразама.

Стручно усавршавање

Датум: 27. Februar 2023 14:21 Категорија: Новости

У петак, 24.2.2023. године, у просторијама наше школе је реализован семинар "Да друг другу буде друг - одељење као тим за превенцију вршжачког насиља кроз теорију и праксу".
Циљ семинара је био унапређење знања наставника у значају заштите деце од вршњачког насиља и стварање позитивне школске климе за развој ученика.

Први књижевни сусрет у Ореовици

Датум: 12. Februar 2023 17:43 Категорија: Новости

У просторијама наше подручне школе у Ореовици, 10.2.2023. године, са почетком у 13.00 сати, у организацији Центра за културу “Војислав Илић Млађи” Жабари и под покровитељством Општине Жабари, одржан је први Књижевни сусрет поводом доделе књижевне награде „Завичајно звоно професора Вучковића”.

Новогодишњи вашар

Датум: 30. Decembar 2022 15:34 Категорија: Новости

Поводом предстојећих новогодињих празника и завршетка првог полугодишта, у В.Долу је 30.12.2022. године, за ученике и родитеље организован Новогодишњи вашар.

Влашки До, 3. разред - ВИДЕО

Новогодишњи базар

Датум: 26. Decembar 2022 22:03 Категорија: Новости

У понедељак, 26.12.2022. године, након наставе, у просторији матичне школе у Александровцу, поводом предстојећих новогодишњих празника је одржан новогодишњи базар. Поред одељења из Александровца, учешће је узело и одељење 4/6 из Тићевца, са ручно направљеним предметима.

Фотографије изложених предмета се налазе у галерији
ОВДЕ.

Припреме за новогодишњи базар

Датум: 23. Decembar 2022 19:06 Категорија: Новости

Поводом предстојећих празника и новогодишњег базара, реализоване су бројне новогодишње радионице са ученицима и родитељима.

Више фотографија се налази у галерији
ОВДЕ.

У сусрет Новој години

Датум: 15. Decembar 2022 16:15 Категорија: Новости

Новогодишња декорација у нашој школи..

Светски дан борбе против сиде

Датум: 14. Decembar 2022 17:13 Категорија: Новости

Поводом 1. децембра, Светског дана борбе против сиде, чланови стручног већа природне групе предмета су реалзовали низ активности са ученицима седмог и осмог разреда у Александровцу и Влашком Долу.