Школска 2019/2020.

Математика - 2 разред, Ореовица
Уместо традиционалних диктата, петоминутних и других кратких провера знања, учитељица Данијела Стојадиновић је за проверу таблице множења са ученицима користила Plickers где су ученици били у прилици да одмах добијају повратне информације...

Природа и друштво - 3/1 Александровац
Учитељица Марија Ђурић је за ученике трећег разреда из Александровца 23.01.2020. године организовала квиз знања из предмета природа и друштво.
Квиз је реализован у фонокабинету, а у реализацији је коришћена паметна табла.

Ликовна култура - Тићевац
Ученици подручног одељења из Тићевца су са учитељицом Данијелом Стојадиновић на часу ликовне културе 20.11.2019. из свог угла представили морско дно.

Природа и друштво - четврти разред
Ученици одељења IV1, 31.10.2019. године имали су час природе и друштва у фонокабинету.
Обрађивали су биљни и животињски свет водених животних заједница
Ученици су коришћењем интерактивне табле могли да обнове и прошире досадашња знања из ове области, као и да уз помоћ забавног квиза провере степен усвојеног градива.
Час је одржала учитељица Ивана Пауновић.
Фотографије са часа се налазе у албуму ОВДЕ.

Ликовна култура - први разред
На часу ликовне културе одржаном 25.10.2019. године, ученици првог разреда из Влашког Дола су цртали на тему - јесење дрво.

Народна традиција - четврти разред
На часу народне традиције одржаном 23.10.2019. године, ученици 4/1 су са својом учитељицом Иваном Пауновић правили лутке од варјача.

Српски језик - први разред
Ученици одељења I, 21.10.2019. године имали су час Српског језика у фонокабинету.
Наставна јединица била је обрада штампаног слова Шш.
Час је одржан уз коришћење интерактивне табле и дигиталног уџбеника.
Час је одржала учитељица Виолета Недељковић.
Део атмосфере са часа налази се ОВДЕ.

Енглески језик:
Од почетка школске 2019/2020. године, за извођење наставе енглеског језика у фоно кабинету, ученици користе интерактивну таблу.