1. Са наших часова

Ваннаставне активности - трећи разред, Александровац
Ученице трећег разреда у Александровцу су у оквиру Ваннаставних активности израдиле хербаријум, а у корелацији са предметом Природа и друштво.

Математика - шести разред, Александровац
Кроз квиз знања ,,Четвороуглови- погоди ко сам" ученици су обновили градиво из области Четвороугао.

Биологија - седми разред, Влашки До
Ученице седмог разреда из Влашког Дола, Сузана Перуцић, Светана Перуцић и Теодора Ђорђевић су представиле наставну јединицу "Вирусне болести"

Информатика и рачунарство - пети разред, Влашки До
Ученици шестог разреда из Влашког Дола су у улози наставника, пренели своје информатичко знање ученицима петог разреда...

Обавезне физичке активности - пети разред
Петаци из Александровца и Влашког Дола,  по лепом и сунчаном новембарском дану, са наставником Борком Рибаћ.

Дигитални свет - четврти разред из Ореовице
Ученици су учествовали у научном пројекту “Историјске личности нашег села”, представили пројекат и продукт групног рада пишући о Војиславу Илићу Млађем. Приказали су и плакате које су направили за приказивање биоскопског програма.

Биологија, 6. разред - Влашки До
Ученице Теодора Миленковић и Анастасија Мисић су у улози предавача другарима обрадиле лекцију Грађа гљива.