Пројекат - школско огледало

Датум: 06. Novembar 2018 21:51 Категорија: Новости

Дана 06.11.2018.године у нашој школи у Александровцу одржана је презентација међународног пројекта „Школско огледало“ чији је циљ подршка регионалној размени младих и размени њихових идеја, као основу за перспективну будућу сарадњу у нашем региону, на бази вредности коегзистенције, толеранције и поштовања људских права и различитости. Тим поводом наши гости били су Горица Пантелић, координатор пројекта, Јасмина Лазин, асистент координатора пројекта и ученици – сарадници пројекта, Нина и Филип, ученици Политехничке школе из Крагујевца. Презентацији су присуствовали ученици седмог и осмог разреда наше школе, као и предметни наставници. Том приликом нашим ученицима и наставницима су подељени флајери и пренета искуства о активностима које су реализоване у оквиру пројекта.