Израда бизнис плана

Датум: 04. Decembar 2018 17:38 Категорија: Новости

Савез проналазача Србије је институција са преко 1000 активних чланова из 12 организационих јединица.
У оквиру њиховог пројекта „Такмичарски дани младих предузетника и иноватора“, 4.12.2018. године, у Техничкој школи „Никола Тесла“ у Великој Плани, организована је едукативна радионица „ИЗРАДА БИЗНИС ПЛАНА“ за групе ученика основних и средњих школа млађих од 17 година, са територије општина Велика Плана, Жабари и Деспотовац.
Нашу школу су на поменутој радионици представиле ученице одељења 8/1 и 8/2, Кристина Милорадовић, Емилија Милошевић, Катарина Обрадовић и Маша Макевић, у пратњи одељењских старешина, Милице Радојевић и Иване Даниловић.
Оне су учествовале у едукативној радионици, у оквиру које су имали могућност да израде свој бизнис план и на креативан начин формулишу своје пословне идеје.
Такође, иста екипа ће 6.12.2018. године учествовати у такмичарском делу пројекта, под називом "Такмичење младих за израду бизнис планова", које ће се одржати у Центру за културу "Масука" у Великој Плани.

Више фотографија можете погледати у галерији, ОВДЕ