Такмичење за израду бизнис плана

Датум: 07. Decembar 2018 19:49 Категорија: Новости

Ученице наше школе Маша Макевић, Катарина Обрадовић, Емилија Милошевић и Кристина Милорадовић, су 6.12.2018. године у пратњи наставница Милице Радојевић и Иване Даниловић, учествовале у такмичарском делу пројекта Савеза проналазача Србије, за израду бизнис плана, одржаног у Центру за културу "Масука" у Великој Плани.
Оне су успешно представиле свој бизнис план - мобилна апликација SRB.APP COMPANY која служи за боље сналажење у нашој земљи. На идеју су дошле тако што су увиделе један од највећих проблема – непознавање сопствене средине...Апликација се заснива на сателитским снимцима и лично дизајнираним иконицама за објекте. Уз сваку иконицу иде и неколико основних података о том месту, објекту. Осмислиле су и како би изгледало преузимање апликације...

Презентацију наших ученица можете преузети и погледати ОВДЕ

Фотографије можете погледати у галерији ОВДЕ