Новогодишње активности

Датум: 30. Decembar 2018 11:59 Категорија: Новости

Новогодишњи базар - Александровац

Поводом предстојећих празника у ОШ "Херој Роса Трифуновић" у Александровцу 28.12.2018. године одржан је Новогодишњи базар.
У организацији базара учествовали су ученици од првог до четвртог разреда са учитељицама. Базару су предходиле креативне радионице на којима су ученици и родитељи израђивали новогодишње украсе и декорацију. Помоћ и подршку пружали су и ученици старијих разреда са наставницом ликовне културе.
На базару су посетиоци били у прилици да по симболичним ценама купе новогодишње украсе и помогну ученицима да се по први пут снађу у улози малих предузетника. Осмеха и забаве није недостајало.
Свим ученицима, родитељима и запосленима желимо срећну Нову годину!

Фотографије погледајте у албуму Новогодишњи базар и следећим видео записима:

Новогодишњи маскенбал - Влашки До

Ученици у Влашком Долу су последње недеље децембра са својим учитељицама правили новогодишње украсе и украшавали своје учионице.
У петак, 28.12.2018. организован је маскенбал, где су родитељи, у улози жирија имали прилике да изаберу најлепше маске
.

Новогодишња приредба - Тићевац