Ускршњи базар

Датум: 25. April 2019 22:33 Категорија: Летопис

Поводом Ускрса, дана 25.04.2019. године, у ОШ "Херој Роса Трифуновић" у Александровцу, одржан је Ускршњи базар.
У организацији базара учествовали су ученици од првог до четвртог разреда са учитељицама, као и ученици подручних одељења Миријево и Свињарево.

Базару су претходиле креативне радионице на којима су ученици фарбали јаја и правили ускршњу декорацију.
Фарбање јаја је било такмичарског карактера, па је награда за најкреативније јаје припала Андреји Цвејић, за најуспешније јаје Алексић Катарини, док је Цвејић Емилија освојила награду за најшареније јаје.

На базару су посетиоци били у прилици да по симболичним ценама купе Ускршња јаја и помогну ученицима да се снађу у улози малих предузетника. Шаренило празничне декорације пропраћено је осмесима и добрим расположењем  учесника и посетилаца.
Више фотографија можете погледати на линку
ОВДЕ.