Општинска такмичења 2021.

Датум: 30. Maj 2021 15:36 Категорија: Летопис

На одржаном општинском такмичењу из српског језика и књижевнисти у нашој школи,  ученик осмог разреда Урош Марковић, је освојио друго место.

​На одржаном општинском такмичењу из технике и технологије у нашој школи, ученик шестог разреда Матеја Милорадовић, је освојио друго место.

На одржаном општинском такмичењу из математике у Жабарима, ученици Вук Стефановић 5/2 из Влашког Дола и Урош Марковић 8/1 из Александровца, су освојили прво место и конкуренцији ученика петог и осмог разреда.

Ученик трећег разреда Вељко Јовић из Ореовице је освојио треће место на општинском такмичењу из математике.

Ученице Вања Јовић и Наталија Лазаревић из Ореовице су учествовале на онлајн ликовном конкурсу на тему "Нашарај свој свет за Васкрс" у организацији Центра за културу из Жабара.