Награђени најбољи осмаци

Датум: 01. Jul 2021 19:50 Категорија: Летопис

Општинско руководство на челу са председником Јованом Лукићем наградило је најбоље ученике наше школе, ђака генерације Уроша Марковића и вуковце Лару Рајчић, Сару Јенић, Теодору Ђорђевић, Лазара Перић и Николу Перић.
Свечани пријем је организован за вуковце, њихове наставнике и родитеље обе основне школе са територије наше општине.
Ђак генерације је том приликом награђен лаптопом.

Подела посебних диплома и Вукових диплома

На Видовдан, 28. јуна, у нашој школи су  најуспешнијим осмацима традиционално подељене посебне и Вукове дипломе.

Носиоци посебних диплома су:
8/1: Марковић Урош из математике и биологије, Рајчић Лара из биологије, Обрадовић Лазар и Стојковић Никола из физичког и здравственог васпитања;

8/2:Теодора Ђорђевић, Сара Јенић, Никола Перић и Лазар Перић.

Носиоци Вукове дипломе су: Марковић Урош, Рајчић Лара, Теодора Ђорђевић, Сара Јенић, Никола Перић и Лазар Перић.

За ђака генерације одабран је Урош Марковић.

Завршетак школске године

Последњег наставног дана школске 2020/2021. године и почетак распуста, ученици млађих разреда у Александровцу су обележили цртањем на асфалту у школском дворишту.

Више фотографија можете погледати у галерији, или на линку ОВДЕ.