Сазнај! Препознај! Пријави! ...

Датум: 05. Novembar 2021 19:11 Категорија: Новости

У нашој школи у Александровцу је 5.11.2021. године одржана радионица из пројекта "Сазнај! Препознај! Пријави! Зауставимо родно засновано насиље!"
Радионицу је водила Кристина Милорадовић, вршњачка едукаторка, ученица Пожаревачке гимназије, некадашња ученица ове школе. Подршку за реализацију радионице је пружила директорка наше школе, а радионици су присуствовале Ивана Даниловић, професорка српског језика и књижевности и Милица Радојевић, професорка енглеског језика. Радионица је протекла по плану, у пријатној радној атмосфери.
Пројекат  "Сазнај! Препознај! Пријави!" спроводи удружење "Свет речи" из Велике Плане уз подршку Министарства омладине и спорта, а у оквиру спровођења Националне стратегије за младе.
Више фотографија погледајте на линку
ОВДЕ.