У сусрет УСКРСУ

Датум: 19. April 2022 17:06 Категорија: Летопис

АЛЕКСАНДРОВАЦ

Одељење 4/1 из Александровца је са учетељицом Весном Лазаревић, поводом предстојећег празника одржало креативну радионицу и припремило пригодну Ускршњу декорацију.

Такмичење за најлепше ускршње јаје у Александровцу...

ВЛАШКИ ДО

Ученици од првог до четвртог разреда у Влашком Долу су са својим учитељицама и наставницом француског језика Розом М., поводом предстојећег празника, организовали Ускршњу радионицу.

ОРЕОВИЦА

Ускрс је један од омиљених празника.Са нестрпљењем га очекујемо и веома му се радујемо. Весели предшколци, другаци и четвртаци су ову недељу посветили овом великом празнику. Одгледали су цртани филм о Исусу. Направили приказ Христовог Васкрсења. Из математике одрадили Ускршње укрштенице, писали саставе, играли едукативне игрице... На крају уз помоћ родитеља успешно одрадили Ускршњу радионицу.

Ученици првог разреда у Ореовици су такође реализовали креативне радионице са родитељима и учитељицом Сањом Рајчић.

ТИЋЕВАЦ
Поводом предстојећих ускршњих празника, ученица 3/6 у Тићевцу Анђела Најдић, заједно са својом учитељицом Маријом Ђурић, је декорисала и припремила ускршња јаја.