Дечија недеља ... Ореовица

Датум: 07. Oktobar 2022 17:00 Категорија: Летопис

Поводом Дечије недеље предшколци и ученици првог,другог,трећег разреда су имали другачије и необичне активности. Обележили су у великом стилу и уз доста смеха „Играма без граница“. Учитељи и васпитачица су осмислили низ интересантних игрица и активности који су учинили незаборавним ове игре и такмичење. Ученици су врло радо и спремно учествовали у свим играма, што је подстакло развијање такмичарског духа. Учесницима и завршним „Каубојским плесом“ у коме су актери били сви ученици.
Цртали су и украшавали бетон кредама. Играли игре:"Загризи јабуку",Поједи пудинг", "Извуци јабуку","Додај птицу страшилу", "Плес балонима", Пренеси јаје", "Пробуши балон", "Убаци балон", "Каубојски плес". Правили пано,играли едукативне игрице и на самом крају одржан је маскенбал.Својом маштом и креативношћу су нас забавили и приказали своје омиљене ликове из бајки и филмова.Уживали у шетњи уз песму и игру.

Више фотографија из Ореовице се налази у галерији ОВДЕ!