Награђени најбољи ученици

Датум: 03. Jul 2024 14:19 Категорија: Достигнућа

Општинско руководство на челу са председником општине Јованом Ликићем наградило је најбоље ученике општине у школској 2023/2024. години.
Том приликом награђени су носиоци Доситејевих диплома и најуспешнији ученик генерације ОШ "Херој Роса Трифуновић".

Носиоци Доситејевих диплома су:
Андрија Лукић - носилац Доситејеве дипломе из физичког и здравственог васпитања, историје и географије
Алекса Стевић - носилац Доситејеве дипломе из енглеског језика
Павле Вујчић, Илија Нацковић и Вукашин Обрадовић - носиоци Доситејевих диплома из физичког и здравственог васпитања

Најуспешнији ученик генерације, Андрија Лукић из Влашког Дола је поред комплета књига, награђен и лаптопом.
Андрија Лукић је своју награду - лаптоп, уступио осмогодишњем Матеји Станковићу из Александровца и том приликом изјавио да се нада да ће њему више користити у даљем школовању и да ће и он у будућности постизати одличне резултате.