Дечија недеља, први дан

Датум: 07. Oktobar 2024 15:50 Категорија: Летопис

Дечија недеља, највећа национална манифестација за заштиту и промоцију дечијих права је почела данас, 7. октобра и траје до 13. октобра.
Ове године се одржава под слоганом “Ја сам дете, имам план: толеранција и љубав за сваки дан!

Александровац:
Ученици од првог до четвртог разреда из Александровца су дечију недељу отворили спортским даном и уживали у спортским активностима.

Влашки До:

Миријево:
Креативна радионица "Љубав и толеранција" приликом које је разговарано на ту тему, објашњено значења тих речи, писане поруке и за крај израђен пано на ту тему;

Тићевац:
Првог дана Дечије недеље, ученик другог разреда нашег подручног одељења у Тићевцу и његова учитељица су имали радионицу под називом "Љубав и брига о другима”, у оквиру које су правили поклон-цртеже са порукама љубави и захвалности, након чега су разговарали о емпатији и зашто је важно да бринемо једни о другима.