Дечија недеља, други дан

Датум: 08. Oktobar 2024 15:47 Категорија: Летопис

Александровац:
Ученици разредне наставе у Александровцу су реаливали радионицу о толеранцији и љубави.

Влашки До:
Ученици разредне наставе су реализовали радионицу на тему толеранције.

Ученице осмог разреда су обележиле дечију недељу са наставницом географије. Кроз цртеж чувајмо нашу планету и нашу децу, показале су солидарност са свом децом на планети.

Ореовица:
Други дан Дечије недеље чији је мото “Ја сам дете, имам план: толеранција и љубав сваки дан” у Ореовици је обележен радионицом посвећеном толеранцији и љубави. Ученици првог и трећег разреда кроз презентацију и едукативне игре откривају битност толеранције у свакодневном животу. На крају правећи пано посвећен датој теми, чији су радови препуни искреног пријатељства, брижности и љубави.

Тићевац:
Другог дана Дечије недеље наше подручно одељење у Тићевцу је организовало радионицу под називом: ,,Различитост је богатство”. У оквиру ове радионице су цртали различите заставе различитих култура, а затим разговарали о томе како различитост обогаћује свет. Правили су и "Дрво толеранције" на чијим листовима су написали по једну реч којом се гради толеранција.

Миријево:
Цртање кредама у боји на асфалту на тему "Љубав".