Дечија недеља, четврти дан

Датум: 10. Oktobar 2024 14:48 Категорија: Летопис

Александровац:
Поводом обележавања Дечије недеље, деца из вртића "Пчелица" посетила су школску библиотеку.

Ученици од првог до четвртог разреда у Александровцу су четвртог дана Дечије недеље кредама у боји цртали по асфалту.

Влашки До:
У оквиру Дечије недеље у Влашком Долу је на часу физичког и здравственог васпитања  организован ПОЛИГОН за развијање моторичких способности, спортског духа и толеранције!  На полигону су своје вештине имали прилике да покажу ученици 6. и  7. разреда!

Ореовица:
Четвртог дана дечије нееље у Ореовици је организован маскенбал.

Миријево:
Поводом Дечије недеље, а под слоганом "Љубав према школи", у сарадњи са Црвеним крстом Жабари, учитељицом и учеником из Тићевца, организована је акција уређења школског дворишта.
Том приликом је посађено цвеће, направљена хранилица за птичице и уређен јесењи кутак.

Тићевац:
Ученик је заједно са учитељицом посетио школу у Миријеву и заједно са представницима Црвеног крста Жабари помагали у сређивању дворишта.