Дечија недеља, пети дан

Датум: 11. Oktobar 2024 15:59 Категорија: Летопис

Александровац:
Петог дана дечије недеље за ученике од првог до четвртог разреда из Александровца је организован маскенбал.

Више фотографија са маскенбала се налази у Галерији, у албуму Маскенбал 2024.

Ореовица:
Изложба радова на тему Толеранција и љубав.

Миријево:
Ученици су посетили подручну школу у Тићевцу и заједно са Црвеном крстом Жабари реализовали радионицу под називом "Храна пуна љубави и здравља".

Тићевац:
Пети дан Дечије недеље, наше одељења из Тићевца је угостило другаре из Миријева и представнике Црвеног крста Жабари и овај дан су обележили радионицом под именом ,,Храна пуна љубави и здравља”. У госте су им дошле и наставница српског, енглеског и француског језика и помогле у реализацији радионице.
У сусрет Дану здраве хране, који се обележава 16.10. заједничким снагама је ова одабрана групица вредно радила на прављењу различитих животиња од воћа и поврћа, затим и на прављењу воћа и поврћа од пластелина. Да ово дружење буде још лепше, након рада, дружења и игре, деца су се почастила здравим воћним салатама.

Полатна:
Дечија недеља је обележена и у нашем подручном одељењу у Полатни. Хвала њиховим родитељима, браћи и сестрама што су се придружили и допринели да буду бројнији и креативнији.