Окружни турнир у малом фудбалу

Датум: 19. April 2018 19:00 Категорија: Достигнућа

На одиграном окружном турниру у малом фудбалу, у конкуренцији девојчица, 19.04.2018. године, екипа наше школе поновила је успех од прошле године и освојила прво место. Овом победом остварен је пласман на међуокружно такмичење. На турниру екипа ОШ" Херој Роса Трифуновић" у првом колу је била слободна, у полуфиналу је савладана екипа ОШ"Моша Пијаде" из Малог Црнића резултатом 7:0; док је у финалу савладана екипа домаћина из Костолца са убедљивих 5:0. Честитке!!!

Мушка фудбалска екипа наше школе освојила је 18.04.2018. године у Пожаревцу прво место на окружном турниру у малом фудбалу и тиме обезбедила пласман на међуокружно такмичење . У првој утакмици екипа ОШ "Херој Роса Трифуновић" из Александрвца победила је екипу ОШ "Моше Пијаде" из Малог Црнића резултатом 5:2; у полуфиналу екипу ОШ"Моше Пијаде" из Жагубице 7:1; и у финалу екипу ОШ"Бата Булић" из Петровца на Млави резултатом 3:2. Честитке!