Czech open - Kolin 2018

Датум: 21. April 2018 12:25 Категорија: Достигнућа

У суботу, 14.04.2018. године, у чешком граду Колин, који се налази у близини Прага, одржан је Европски куп џиу-џицу бораца. Ово је био 14 велики међународни скуп џиу-џицу бораца, из неколико европских земаља, Чешке, Словачке, Хрватске, Румуније, Аустрије, Немачке и Србије.Такмичење је одржано у пет дисциплина.
Ученици наше школе, иначе чланови џиу-џицу клуба "Шинбукан" из Пожаревца и "Поморавље" из Влашког Дола, су узели учешће на поменутом такмичењу и остварили запажене резултате...

Немања Милентијевић (8/1), освојио је две златне медаље, у дисциплини греплинг и дисциплини спорт џиу-џицу;
Драган Младеновић (7/3), освојио је две златне медаље, у дисциплини греплинг и дисциплини спорт џиу-џицу;
Анђела Младеновић (3/2), освојила је златну медаљу у дисциплини спорт џиу-џицу и бронзану медаљу у дисциплини греплинг;
Лазар Перић (5/2), освојио је златну медаљу у дисциплини греплинг;
Никола Перић (5/2), освојио је сребрну медаљу у дисциплини греплинг;