Међуокружни турнир у малом фудбалу

Датум: 26. April 2018 22:39 Категорија: Достигнућа

На одржаном међуокружном турниру у малом фудбалу у Свилајнцу, 26.04.2018., мушке и женске екипе ОШ "Херој Роса Трифуновић" су постигле
 велики успех.
И дечаци и девојчице су победама над својим противницима, први пут у дугогодишњој историји наше школе у обе конкуренције освојили прво место и обезбедили пласман на републичко такмичење.
Дечаци су на путу до овог пласмана дошли победама у полуфиналу од 5:0 и финалу 3:3 (пеналима 5:4).
Девојчице су отишле корак даље од прошлогодишњег успеха и победом од 5:2 у полуфиналу и финалу 4:4 (пеналима 5:4) обезбедиле пласман за републичку смотру.
Све ЧЕСТИТКЕ нашим ученицима!

Дечаци су у финалу савладала екипу ОШ "Вук Караџић" из Крњева. Мушку екипу наше школе представили су:
- Никола Станисављевић, 8/1
- Милан Николић, 8/1
- Игор Деспот, 8/1
- Александар Рајић, 8/2
- Данило Радовановић, 7/1
- Никола Перић, 6/1
- Драган Младеновић, 7/3
- Стефан Ђорђевић, 7/3
Девојчице су у финалу савладале екипу ОШ "Карађорђе" из Велике Плане. Женску екипу наше школе представиле су:
- Милица Милосављевић, 8/1
- Јована Јенић, 8/1